| alinutz_2893 a întrebat:

Assassin creed 2 vs assassin creed brotherhood! care e mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica care e mai tare? Toate 3 sunt foarte bune iar grafica de la BH e aceeasi ca la 2. Le-am jucat pe toate si cred ca 2 e mai bun ca si stil de joc in rest Bh conduce din cauza armelor cateva armuri in plus si multe misiuni. Diferenta ar fi de 10 misiunui.

3 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Brotherhood.
Dar Seria Tom Clancy's este cea mai tare de la Ubisoft!

| PinguinuL a răspuns:

Brotherhood.

| Cristikidu a răspuns:

Cu siguranta e brotherhood.Ai mai multe misiuni, grafica e tare si ce sa mai zic si de arme! funda?