| darius1705 a întrebat:

Astazi mi-am facut update de la windows 8 la windows 10. Totul bine pana sa intru pe cs go...in joc mi se misca cursorul la mouse cu intarziere si se si opreste cu intarziere. Nu se misca foate tarziu doar dupa cateva fractiuni de secunda dar nu pot juca deloc asa. In afara jocului totul este foarte bine mouse-ul functioneaza bine. Numai in cs go face asa.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Asta este inca o confirmare ca win 10 consuma mai multe resurse decat win7 sau 8. Incearca sa inchizi din programele care ruleaza si redu setarile grafice din joc.