| Andrei20045 a întrebat:

Salut, am o problema pe cs 1.6, l-am cumpărat recent de pe steam. Jocul a mers acum câteva zile dar azi nu mai merge, de când am făcut actualizăre Software la win 11 dau sa întru în joc, totul bine pana la meniul jocului. Nu imi vede cursorul de la maus, am încercat toate variantele posibile. Am actualizat driverele, am umblat prin setari pe la mouse și când întru în serverul jocului îmi sta cursorul blocat pe mijlocului ecranului, exact unde este tinta. Dacă se poate rezolva problema cum sa fac? Dau funda!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Aceasta versiune de CS este optimizata si pentru win 11? asta este punctul de plecare
s-ar putea sa nu mearga corect pe win 11 ci doar pe 10!