| vlad201 a întrebat:

Atentie fani harry potter! cine vrea jocul harry potter 7 partea 1 sa imi spuna prin raspunsuri si o sa va zic de unde sa il cumparati.nu va mint, il am si stiu ca a aparut in romania

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E frumos si jocul ala! prima parte am jucat-o! a doua mai putin! pentru ca la fel ca la altii! zice ca trebuie sa muti paul.dll in folderul jocului! si din pacate jocul nu merge! posibil sa fie corupt paul.dll asta! si dupa aia iti mai zice spune ca nu ai nici spatiu pentru joc!

| hubst a răspuns:

Dunde si cat costa?