| deny_3888 a întrebat:

Harry Potter partea a-7 a aparut? Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Cartea sau filmul?

| happy_7964 a răspuns:

Cartea a aparut inca din 2007.
Filmul, in schimb, este injumatatit. Prima parte va aparea pe 26. 11. 2010. Iar partea a doua pe 15. 07. 2011. Cartea era prea mare asa ca, pentru a nu scoate prea multe actiuni din film ( si pentru a-si dubla castigurile), s-au hotarat sa il imparta in 2 filme.

| Maiels a răspuns:

Nu a aparut poti vedea pe Wikipedia sau pe siteul oficial cand apare, parca era candva in Decembrei 2010