| AdyLupul a întrebat:

ATENTIE JUCATORI DE METIN 2!
Cumpar iteme de SHAMAN pe serverul LEONIS! armuri +8 +9 / clopot de 30 evantaie de 30 +9 +8...big grin.
Daca nu dau al schimb iteme de warrior : am fms +9/mortla +9/iteme +7 +8 (koif, scut, coliere). va roooogg supneti care are. KRE DA ITEME DE SHAMAN PE LEONIS!
dau si fundaaaaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| 123456numelemeu a răspuns:

Eu am armura de saman+9 clopot de aur+9scut+9 casca +9 ghete+9si mai am evantai +9 doar ca mie nu-mi merge metin2 mboss81@yahoo.com add imi zici cum il faci si iti las toate astea la 100.000.000 yang sau cel mai bine daca chiar merge tio las la 50.000 astia nu-s bani pentru mine doar ca vreau metinu meu in apoi si tille las aaasa mult ca nu-s saman ci razboinic. funda?