| Annelise a întrebat:

Cine stie un metin privat cu iteme foarte bune de shaman? Ma refer evantai alb din ala pufos, clopot roz si galben, oteluri albastre si verzi. Mersi.

3 răspunsuri:
| varasea a răspuns:

Eu tias recomanda metin2 united e foarte fain si sunt multi romani si sunt arme si de 110

| Anonim255 a răspuns:

Metin2 Mondial are multe itm de saman max lvl(250) si itm se fac foarte usor maxim+19. Si unitedul e misto ca ai arme de 110 astea sunt 2 adevarate

| Anonim255 a răspuns:

Metin2 mondial este tare itm de saman max lvl 250 se fac itm usor maxim+19 (sunt o gramada de arme si armuri)(foarte foarte multe) si metin united e misto ca GM face multe eventuri si ai itm tari