| rapp2020 a întrebat:

Atunci cand cumperi depe net playstacion portabil cum iti dai seama daca e decodat? Pachet Consola PlayStation Portable 3004 asa se numeste Si e dela flanco va rog un raspun repede

Răspuns Câştigător
| bilu a răspuns:

Nici un playstation care il cumperi nou, din magazin nu este "modat". Adica sa ii poti pune jocuri gratis, etc... Trebuie sa il modezi tu sau sa il duci la cineva care sa ti-l faca. Sper sa te descurci!winking Funda? big grin