| catafab a întrebat:

De curand m-am gandit sa imi iau o consola de jocuri desi eu mai am un playstation 2 si un playstation portabil 3004 dar m-am gandit ca e ma distractiv un ps3 sau un xbox360 dar nu pot sa ma decid. Sa va dau un nume de joc care imi place mie:smackdown vs raw cel mai adorat de mine.Va rog sa ma ajutati in deciderea mea. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| urspaul40 a răspuns:

Ia-ti un ps3 ca e foarte bun eu am psp dar ma pliticseste si se poate moda ps3 psp este mic si nu ii asa de bun

2 răspunsuri:
| sba a răspuns:

Joaca-te intr-o zi pe ceva si se rezolva.

| catafab explică (pentru sba):

Vreau un raspuns ma logic de exemplu sa mai aflu si daca ps3 se poate moda