| Emy1932 a întrebat:

Auziti stiti magazine online de unde pot cumpara si eu o placa video mai buna, foarte important sa aiba slot agp. Ceva gen amd radeon hd 3650 sau amd radeon hd 4650 si sa aiba memorie de cel putin 512 MB. Stiu ca slotul agp este invechit dar poate stiti vreun magazin online. Si inca ceva daca as gasi una dintre ele second hand credeti ca s-ar merita sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| darkmycs1 a răspuns:

M-ai bine cumperi SecondHand pentru ca e aceeasi chestie doar ca la alea noi dai multi bani degeaba asa ca iti dau eu niste site-uri:
Okazii.ro sau mercador.ro.
Daca te-am ajutat Funda

| Emy1932 explică (pentru darkmycs1):

Inca o intrebare daca placa respectiva are memorie de 512 MB pot in vreun fel sa i-o maresc, adica de la 512 MB -> 1 GB?

| Emy1932 explică (pentru darkmycs1):

Daca nu te super la o placa video care are latimea de banda de 64 mb pot pune o placa cu latimea de 128 mb?

4 răspunsuri:
| Emy1932 explică (pentru xFire8789):

Eu voiam cu slot agp. Stiam si eu siteul ala. Si nu e nici o placa video cu slot agp.