| cal3star a întrebat:

Aveti iPhone/iPod Touch sau iPad? Daca "DA" si vreti sa jucam ceva prin GameCenter adaugati ID-ul de messenger: gamecenter.romania suntem deja cativa stransi si in fiecare week-end organizam campionate cu diverse jocuri multiplayer. Am inteles ca vor fi si premii dupa 1-2 saptamani conform forumului www.iphoneforum.ro
Sau daca aveti prieteni spuneti-le sa baga ID-ul de mai sus... sa ne distram si noi :)

Apropo trebuie sa aveti iOS 4.2.1. sau mai mare :) Ca sa aveti GAMECENTER-ul :P

P. S. Daca e adaugati-ma si la prieteni prin gamecenter, ID-ul meu de gamecenter e: cal3star

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Ok