| AlinaNicolae a întrebat:

Aveti plz sa imi dati si me cod webkinz nefolosit va rog din toata inima din suflet nu cer mult ca nu vreau nici cont lux nici camera nici bani pe webkinz plzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Stiu eu niste coduri de webkinz 1).2).3! daca vrei coduri de webkinz contacteaza-ma la : liviuu_11 happy

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Nimeni nu o sa dea 50 de lei ca sa iti dea tie un cod.Ce e asa greu sa iti cumperi tu

| Lordus a răspuns:

Ce ma noi sa cumparam si sati dam tie

| Loveis4free a răspuns:

Sa stii ca ala nu e id-ul meu de mess(eu sunt fata). Este al verisorului meu dar vorbeste cu el ca a zis ca iti da el webkinzul lui(adica contul).Dar s-ar putea sa nu iti placa pentru ca e un dragon.Este folosit dar are multe luscruri bune, plus ca nu cred ca iti va da cineva un cont nefolosit

| sabilopod a răspuns:

Wow. ce disperata eeeesti!