| Raspcelorcuidei a întrebat:

Aveti vreo idee cum pun sa rulez un dll la un executabil...Adica am un fisier dll si unu executabil si vreau ca atunci cand intru in executabil sa mi deschida si dll automat

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Executabilul ar trebui sa aiba in programul sau de cod fisierul.dll, care nu este decat un fisier cu niste multe informatii. Dar nu, nu o poti 'atasa' executabilului. E treaba programului sa o ruleze cum se cuvine la deschidere