| szornyi a întrebat:

Azi cand am incercat sa ma conectez la Steam Mi-a dat o eroare spuneti-mi va rog cum sa rezolv eroarea asta Fatal Error: Failed to load platform modules
Dau FUNDA + Steam
Va rog ajutati-ma mersi!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Deci incearca : 1.Start Steam ->close the program 2.Click dreapta -> Properties -> Advanced -> selectezi Run as administrator ->ok ->OK

| szornyi explică (pentru IndiferentXD):

Am windows xp unde start steam close the program? si toate alea

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Dai click dreapta pe steam ->properties si etc ce ti'am scris mai sus... daca instaleaza din nou steamu