| xGrimmjow a întrebat:

Azi cand am vrut sa intru pe un server privat Metin2 mi-a spus asta "Un soft posibil rau intentionat a fost detectat. Va rugam inchideti fereastra cu nume : ShadowPlayEven". Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| CraKyGAMING a răspuns:

Șterge shadowplayeven ai deschide metinul, vezi daca merge, ulsi la anumite metine daca îți dă eroare că asta ceva in gen,"un folder rău intenționat a fost găsit, va rugăm să închideți fereastra " trebuie să ștergi anumitul folder, text etc