| madalin_9052 a întrebat:

Azi mi-am downloadat metin2FUN dar nu merge sa-mi fac cont... Daca aveti vreun cont de lvl 1 (nu-mi trebuie mai mult) va rog sa bagati id asta : md_tthheeshadow_2010.Cat de rapid...

3 răspunsuri:
| Sm3cku a răspuns:

El zice de metin2 fun nu de mondial mt2 sv fun si apropo n e ban.Ci doar muta sv intr-un calculator de 12 gb ram. Ceasca

| Sm3cku a răspuns:

El zice de metin2 fun nu de mondial mt2 server fun si apropo nu e ban.Ci doar muta server intr-un calculator de 12 gb ram. Ceasca!

| ceasca5 a răspuns:

Toti de pe modial server fun au luat ban s-a inchis serverul.