| Gikku a întrebat:

Am auzit de Metin2Fun(ro). Am intrat pe site, l-am downloadat, si cand vroiam sa ma inregistrez, au spus ca inscrierile au fost inchise... Daca aveti un cont si nu va jucati pe el, mi-l puteti da mie big grin Funda :X

3 răspunsuri:
| NELLSON a răspuns:

Id:GeorgeNimas parola:aron

| Dreacu a răspuns:

Id:kidjoke
parola:manifest (daca nu merge incearca manifest1. dc nu merge si asta incearca 1manifest sau 1manifest1)Funda?

| Gikku explică:

Detalii : Dati-mi pm cu numele si parola.Fiindca multi oameni se uita.Si poate intra p cont si schimba parola.big grin. Sper ca v-am ajutatwinking. Astept in cont. big grin