| selfie a întrebat:

Azi mi-am facut un server de metin2 privat. Mi-am facut si pagina doar ca daca dau inregistrare si scriu numele, parola, cod stergere si dau trimite imi da eroarea asta :

Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

6/25/2011 3:28:02 PM
Apache/2.2.17 (Win32) mod_ssl/2.2.17 OpenSSL/0.9.8o PHP/5.3.4 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

Acesta este siteul serverului : http://5.194.235.234
Va rog ajutati-ma. Trebuie sa modific ceva in xampp/htdocs? Am vazut ca la clientul lui Hectore (& alexandra) au si register_yes.
Dau funda+Vot.

6 răspunsuri:
| Danutu a răspuns:

Mai bine ai folosi o pagina simpla si cred ca ai gresit ceva la datele tale cand ai scris

| ゼロの a răspuns:

1:poate nu ai fondat bine pagina urmareste un tutorial pe youtube.
2:EU nici nu gasesc siteu ce ai facut mo!
3:TI-ai pus adresa proxy la el?

| selfie explică:

Acum am controllo.php pentru ca dupa ce apasam trimite aparea linkul http://5.194.235.234/controllo si am scris Felicitari! si dupa ce dadeai trimite aparea Felicitari! Ce sa scriu in controllo ca sa se creeze contul?

| selfie explică:

Nu stiu daca am facut adresa proxy :)) Am luat siteul (adica registeru,config, index, meniu etc.) de pe net. Le-am bagat in xampp si eu pot intra pe site. Am pornit hamachi. http://5.194.235.234

| selfie explică:

@danutu am incercat cu pagina normala. Adica am lasat in folder doar index si config dar si acolo apare :

Notice: Undefined index: rl_name in C:\xampp\htdocs\index.php on line 6

Notice: Undefined index: email in C:\xampp\htdocs\index.php on line 7
NOT

| selfie explică:

Oricum nu il mai am.