| Payuli a întrebat:

Buna TPU am o intrebare sper sa ma ajutati...sa detaliez clar:

Deci cand dau pe youtube sa ma uit la un video/muzica imi apare dupa acest mesaj:"Nu a fost găsit

URL / ceas solicitat nu a fost găsit pe acest server.

În plus, o eroare de 404 Not Found a fost întâlnită în timp ce încerca să utilizeze un ErrorDocument de a gestiona cererea.

Apache/2.2.25 (Unix) mod_ssl/2.2.25 OpenSSL/1.0.0-fips mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_perl/2.0.6 Perl/v5.10.1 Server la www.youtube.com Port 80"

Nu stiu ce vrea sa insemne...In plus mi-am reinstalat Adob Flash Playeru-l cu cel mai recent.Va rog, ajutati-ma! Explicati-mi problema!

FUNDA!

1 răspuns:
| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Schiba portul fal de 21