| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am luat Mafia 2 am avut ceva probleme cu fisierele dll adica trebuie sa instalez unele fisiere dll. Dupa ce am terminat cu asta imi apare The Binkw32.dll file is installed in the Windows or Windows system directory -it must be installed in the application directory.

De asemenea raspunsul cel mai rapid si care o sa mearga primeste Funda!

2 răspunsuri:
| Sobi a răspuns:

Ti-ai luat Mafia 2 prin downloadare sau l-ai achizitionat? A da si problema este ca, fisierul The Binkw32.dll este posibil sa NU existe in fisierul Mafia 2 unde se afla jocul.

| Kizzondy a răspuns (pentru Sobi):

Prin Download iar problema cu Bink32.dll am inteles ca trebuie instalat ceva parca.