| robi77 a întrebat:

Ba am si eu o problema cu terraria imi da eroarea asta Terraria has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience daca imi ziceti cum o rezolv si merge funda si vot instant

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia sau poate nu este o versiune buna sau poate ca ai erori.OK prima data reinstalezi aplicatia sa vezi, daca nu merge incerci alta versiune, daca nu merge nici asa cumpara un program de reparat erorile si asa sunt sanse mari sa functioneze.