| TheHell a întrebat:

Ba fratilor care joaca metin? (asta pentru ca trebuie sa fie intrebare ) si cine joaca bagati in lista yonutzboss. fashion nu va va parea rau

Răspuns Câştigător
| ogreaxel a răspuns:

Eu joc, daca vrei te pot ajuta aici cu ce ai nevoie sau trimite-mi mesaj!

| TheHell explică (pentru ogreaxel):

Da tata daca joci pe ro da si mie niste itm vreau sa ma apuc nu cont servaru

| ogreaxel a răspuns (pentru TheHell):

Gratis nu dau. Scuze!

| TheHell explică (pentru ogreaxel):

Nu mai e pb daca esti pe lupus iti dau eu itm ful +6 de lvl 1 si mai mari am eu acum niste afaceri lvl 48... in fine stii id meu contacteaza-ma daca ai nev