| LiviuSam a întrebat:

Nu cam ma am cu calculatoare etc.Dar așa o întrebare.Ce trebuie să schimb într-un laptop pentru a merge mai bine jocurile pe el? Căci am CS:GO am tot la low și îmi merge în 40 fostul Ms

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce model de laptop sef. E cam importat.

| LiviuJoaca a răspuns (pentru Wr3nch):

Acer Intel Core i3-7020U 2.30ghz 4 ram

| Wr3nch a răspuns (pentru LiviuJoaca):

Poti pune mai mult ram si eventual un ssd. Procesor nu ai cum sa schimbi, Cristyy bate campii, ca e laptop si sigur nu suporta ceva mai bun.

| marinaru777 a răspuns:

Seteaza placa de video pe modul performanta.

| LiviuJoaca a răspuns (pentru marinaru777):

Am dat... Stiam de asta.

| HabarnamJK a răspuns:

Schimba procesorul. Csgo se bazeaza foarte mult pe procesor. Dar... Mai poti face ceva... Intra in Control Panel - > și acolo unde ai placa video.O pui pe performance si ca sa mai cresti performanta, intrii in Control Panel - > Battery, si il pui pe performance. Funda?