| Girdea_Nicu_1990 a întrebat:

Baieti/Fete Gamerite am o intrebare ce program de filmare si ce joc sa filmez care nu produce lag
cel mai urgent raspuns am nev

1 răspuns:
| KarmaAkashi a răspuns:

Eu as spune sa folosesti ca program de filmat obs, daca-i faci setarile se vede bine, il folosea un prieten si era totul ok. Si ca joc care sa nu provoace lag depinde de PC tau, dar poti incerca pe moment jocuri care nu consuma extrem de mult, gen ceva mai vechi 2013/2014 eu unul sunt fan RPG deci ti-as recomanda The Witcher/Dragon Age. Jocuri gasesti nu e problema.