| DawnOfHope a întrebat:

Buna ziua/seara/dimineata tuturor! Am si eu o intrebare care si-o pune aproape orice gamer!

Exista in lumea asta si gamerite? Mai bine zis, Exista in Romania gamerite? Daca da, spuneti aici ca da exista si ca is rare SAU daca esti una ii si mai bine.

Pun aceasta intrebare pentru ca m-am saturat sa ma mai joc doar cu baieti jocuri online, mai vreau si cu fete!

Multumesc, si o zi/seara buna tuturor

3 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Buna seara!

Normal ca exista. Eu am jucat metin 2 de exemplu, stateam si noptile pe skype, glumeam mai stiu eu ce. Multi ziceau ca sunt baiat pana nu ne-am cunoscut mai bine deoarece multi tind sa creada ca toate fetele sunt baieti travestiti

| DawnOfHope explică (pentru BloodPrison):

Mersi,deci sa ghicesc ca tu esti o gamerita? Daca da, imi pare bine ca ai raspuns happy. si daca ai vrea sa ne jucam ceva, trimite-mi ceva detalii de contact (mess sau skype). si mersi de raspuns.

| sophieLY a răspuns:

Nu esti singura. Ma bucur sa vad ca mai exista gamerite in Romania. Lasa-mi mesaj privat daca vrei sa vorbim.