| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Baieti merita pretul de 1.500 lei pentru astea?
Vand Unitate + monitor + periferice gaming.
NU SE VAND SEPARAT.
Periferice :
Mouse SteelSeries Kana v2 (Stare perfecta, firul textil deteriorat)
Casti A4tech Bloody G500 (Stare perfecta)
Tastatura Segotep (Stare perfecta)
Monitor :
LG Flatron E1942 (Stare perfecta)
Unitate :
Procesor AMD Athlon II X4 631 Quad-Core Processor 2.6
RAM 4,00GB DDR3
Placa de baza ASRock A75M-HVS (CPUSocket)
Placa video 1024MB ATI AMD Radeon HD 5670 (ATI AIB)
Hard Western Digital WDC WD50 00AAKX-001CA0 SATA 500GB
Are 6 ventilatoare de racire
Carcasa Raidmax Tornado
Va rog sa-mi spuneti daca sunt potrivite pentru gaming si cu cate fps merge Minecraft/Cs Go

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, as spune ca pretul este destul de mare pentru un simplu athlon ii x4 si un hd 5670. Perifericele sunt bune. Poti sa joci fara probleme jocurile care doresti dar daca as fi in pozitia ta m-as uita la altceva, cu 1500 ron as face un pc mai bun la second hand. Nu ai nevoie de cine stie ce steelseries mouse sau a4tech casti.