| Dinamo12 a întrebat:

Bani jucandu-te!
Big Time este o aplicatie pentru android si iOs. Ea se poate gasi pe magazin play respectiv app store. Aceasta aplicatie te plateste cu bigtime tickets jucandu-te jocuri.
10.000 bigtime tickets = 0, 10 €
La fiecare record primiti 2.500 de tickets.
Puteti primi cadou la inregistratre 2.500 de tickets folosind codul : P6KKA
Aplicatia se foloseste de reclamele la alte jocuri iar pentru fiecare reclama vizionata primiti 100 tickets. Mai multe bonusuri puteti vedea cand va inregistrati.
Plata se face la minim 10€ prin paypall!
Aveti optiunea sa jucati la "aparate" cu tickets bigtime, fircare cu norocul lui.

Pentru mai multe detalii, ma puteti gasi pe privat.
Nu uitati sa folositi codul P6KKA pentru un mic bonus

3 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

O stiam deja. Pentru 2.500 de tickets mai merge si codul GWCT6.

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Codul asta iti da bonus pe langa cei 2500 inca 10000: FWTI9, cod limitat pentru 101 persoane.

| MihvvcfBlabla a răspuns:

Hei,stii joaca pe care o recomanda Ilie's Vlog, joaca se numeste big time, daca o descarci si pui codul XWRA9 si automat vei avea 2500 tikete ))