| Toni9 a întrebat:

Bateria mea de la laptop (lenovo n200) numai merge incarcata deloc. Imi apare ca mesaj "plug in, not charging". Ce as putea face in afara de a cumpara una noua?

PS: am incercat sa dezinstalez "Microsoft control battery metod" si nu a mers. FUNDA

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

E problema hardware, degeaba dezinstalezi chestii. Cumpara baterie, dar nu fi imbecil sa o cumperi de la noi. O iei cu maxim 50% din pret de pe Amazon sau eBay.

Amazon ~100 RON:http://www.amazon.co.uk/......ef=sr_1_26 s=computers&ie=UTF8&qid=1325451652&sr=1-26
eBay: cam acelasi pret, gasesti o gramada
Romania: ~500 RON - http://www.evomag.ro/......63355.html

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai fi in stare sa strici si windowsul cand stii ca singura solutie este alta baterie! Nu ai ce sa-i faci. Cred ca nu ai reusit sa dezinstalezi ->>> ''Microsoft control battery metod''-->>>nu o sa-ti mai mearga nici o alta baterie ca lumea (adica o baterie noua in maxim 2 luni ai stricat-o )