| FlorinJosani a întrebat:

Bonus codes world of tanks. Funda celor mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu incerci nu reusesti. Din aia 60 de mil majoritatea sint pe serverele rusesti, citeva sute de mii pe alea americane, asa ca ai o concurenta cu mult mai mica, iar clasarea se face pe FIECARE TANC LIGHT. Deci joci cu ORICE TANC LIGHT care nu e premium si ai sanse. Nu e dracul asa de negru precum pare...
Codul ala e expirat, scrie clar acolo.
P.S. Mergi mai departe cu toate. Eu am vreo 65 de tancuri in garaj si mai usor mi-e sa cumpar inca un slot decit sa ma hotarasc pe care sa il vind...

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu mai sint coduri noi pe nicaieri. Ar mai fi ceva coduri vechi pentru conturile noi pe ici-colo. Aveam si eu 1 sau chiar 2 daca nu ma insel, fiecare cu itemi/gold de vreo 10-15 dolari. Cit dai? happy

| FlorinJosani explică (pentru KodrutZ):

Nu am cont nou si nici nu am chef sa dau bani pe jocuri.

| KodrutZ a răspuns (pentru FlorinJosani):

WoT merita vreo 10-20 de eur macar... daca ai cont vechi, atunci casca ochii mari pe site la promotii/evenimente.

| FlorinJosani explică (pentru KodrutZ):

Stai linistit fac asta.(Ce sa fac ii criza laughing ).Din 1 septembrie incep bonusurile.

| KodrutZ a răspuns (pentru FlorinJosani):

Sint si acum, plus ca mi se pare ca inca nu s-au terminat eventurile cu ocazia celor 15 ani de WG. Sper ca nu ai facut ca altii prostia sa vinzi LTP-ul...

| FlorinJosani explică (pentru KodrutZ):

Ce eventuri?(Stiam ca nu trebuie sa il vand sad )

| KodrutZ a răspuns (pentru FlorinJosani):

Singurul tanc premium care e de vindut e M3 Stuartu' rusesc. Acuma nici nu stiu daca iti mai dau ala dupa ce faci tutorialele la inceput sau nu. In fine... daca tot joci un joc, de ce muma ma-si nu urmaresti site-ul oficial? Uite aici super-event - http://worldoftanks.eu/......ks-month/. Mai sint si toate turneele de la ESL la care poti cistiga gold si multe alte chestii, eventuri saptaminale, bonusuri de weekend/evenimente, vreo 300 gold cind iti schimbi prima oara parola si 100 sau 150 cind iti asociezi contul unui numar de telefon samd.

| FlorinJosani explică (pentru KodrutZ):

Totusi ma gandesc ca din 60.000.000 jucatori nu am atat "talent" sa ma clasez printre primii 50.Aia cu parola si cu numarul de telefon o stiu dar spune-mi daca ii mai valabila asata la Wot http://www.worldoftanks-wot.com/bonus-codes/military-parade-bonus-code/ sau a expirat in 9 mai 2013?

| FlorinJosani explică (pentru KodrutZ):

Am aproape tancurile nemtesti lv 5. Ce zici cu care sa merg mai departe?

| KodrutZ a răspuns (pentru FlorinJosani):

Daca nu incerci nu reusesti. Din aia 60 de mil majoritatea sint pe serverele rusesti, citeva sute de mii pe alea americane, asa ca ai o concurenta cu mult mai mica, iar clasarea se face pe FIECARE TANC LIGHT. Deci joci cu ORICE TANC LIGHT care nu e premium si ai sanse. Nu e dracul asa de negru precum pare...
Codul ala e expirat, scrie clar acolo.
P.S. Mergi mai departe cu toate. Eu am vreo 65 de tancuri in garaj si mai usor mi-e sa cumpar inca un slot decit sa ma hotarasc pe care sa il vind...