| Girly97 a întrebat:

Botii din jocurile de memorie (atunci cand nu poti juca cu alt prieten) triseaza atunci cand joci cu ei? De exemplu ei au acces la perechile ascunse si asa castiga ei aproape intotdeauna?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Da, exact asa fac ei, "triseza" laughing. Fiecare "bot" in functie de joc au un "algoritm de inteligenta". Avand in vedere ca tu executi un cod (adica joci) impotriva altui cod (in functie de cum e programat codul, sa te lase sa ai avantaj, sa castigi, exact asa va decurge meciul). Nu e imposibil sa bati boti la "hard" sau care ar fi cea mai grea categorie, dar nici usor.