| FormPrix a întrebat:

Aș dori să aflu, ce este difereța dintre Xbox 360 și Xbox One? Aștept răspunsuri doar de cei care știu ceva despre consolă. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Diferenta? Pai sunt cateva... Iata cele mai importante : XB 360 = nu poti juca toate jocurile noi, vor iesi candva si pe 360 dar deocamdata nu le poti juca decat pe XB One!
Apoi XB 360 se poate moda, nu vei fi nevoit sa cumperi toate jocurile, vei putea descarca de pe net dupa ce ti l-ai modat o sa-ti mearga!
XB One = NU se poate moda! Va trebui sa cumperi absolut orice joc care vrei sa-l joci! Bafta!