| Ronaldoo a întrebat:

aceasta intrebare e usoara spuneti-mi toti cum sa cresc repede in metin2 ro si ziceti-mi metode sa ma fac bun si sa cresc! Sau de ce am nevoie? Funda+Vot!

6 răspunsuri:
| MissYMarYa a răspuns:

Cresti si cresti continu recordu p metin2 ro este e lvl 40 intr-o saptamana fa-ti nu cont de shop si vinde lucruri valoroase strange bani si cumparati iteme pentru tine.cat despre bun daca cresti si nu te dai pe liber iti creste gradu stai mereu p metin si te faci poti si cavaleresk shopu meu e bunbig grin deocamdata.in concluzie ia-ti iteme pentru tine armuri sabii scut +mare si cresti f bine nu cheltiu banii pe prostii ai nevoie de un gacic de lvl marebig grin eu am lvl 35 si am un pr ff bun care acum are lvl 68 el m-a crescut ne cun de 2 anybig grin ma rog...ia-ti armuri +mare si sabii etc si nu da contul nimanui! si sa nu ai incredere in orcine. zi-mi pe ce sv esti si pe ce harta, poate pot sa te ajut.big grin funda? vot?

| Ronaldoo explică (pentru MissYMarYa):

Sunt pe Hydra voi?

| MissYMarYa a răspuns (pentru Ronaldoo):

Tot hydra albastritongue

| eduard55882 a răspuns:

Fii atent.La lv 5 pana la lv 15 cresti la animale, de la 15 pana la 20 amazoane, 20 la 35 salbatici, faci lure cu cate 7, 8 trupe, doar daca ai iteme bune, de la 35 pana la 50 desert, de la 50 pana la 65 V1, de la 65 la 85 V2, de la 85 pana la 99 V3. Sper ca te-am ajutat.

| eduard55882 a răspuns:

Te-am ajutat? big grin

| hunterpainting a răspuns:

Iti faci femeie si astepti baietii sa vina sa te creasca