| Sibile a întrebat:

Acum 2-3 ani mi-am facut cont pe webkinz si ieri am incercat toate parolele mele si nu merge.Eu cred ca contul meu mi-a expirat, si mi-am facut unul nou.Acum nu mai stiu codurile mele de la animalute pentru ca tot mi-am mutat lucrurile si le-am pierdut si nu stiu daca mama imi mai cumpara animale webkinz.Va rog sa-mi dati coduri la aceste animalute daca putetitongueom Pom Kitty,Grey Arabian,Husky, Spotted Leopard, Lil'Blue
Jay pentru ca aceste animale le-am avut eu.Va rod din tot sufletul sa-mi dati codurile de la aceste animale va rog!

1 răspuns:
| AlleSiAtat a răspuns:

Fiecare animalut are un cod unic. De exemplu, se fac 10.000 de exemplare de Pom Pom Kitty. Prin urmare, toate au cod diferit.
Da click pe,, Am uitat parola'' si urmeaza pasii de acolo.winking