| MPL98 a întrebat:

Acum am văzut că laptop-ul meu a fost infectat cu un virus autorun.inf (Trojan.AutorunINF.Gen). Ce pot face să îl șterg? De unde a apărut? Am antivirusul bitdefender. Vă rog! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Scanezi cu AdwCleaner si MalwareBytes si ar trebui sa te scape de virus.

2 răspunsuri:
| MPL98 explică:

Vă mulțumesc!

| oarecare10 a răspuns:

Dai clik pe start in dreapta cauta panou de control sau in control panel daca e pc in engleza si si o sa vezi toate programele acolo si clik dreapta remove sau dezinstall...bafta