| Hasss a întrebat:

Cum scot un virus dupa stick daca dau format nu ma lasa zice ceva...
antivirusul meu imi zice ceva cu autorun.inf cum il sterg de tot am nevoie de stickul acela plzzzz

funda

Răspuns Câştigător
| Nyghtshadow a răspuns:

Incearca din command prompt. Da run cmd (sau da search daca ai win7). Pune stickul in calculator, vezi ce partitie foloseste stickul (de exemplu E:/). In cmd scrie: format E: (daca nu merge asa, scrie format E:/). Asta o sa iti formateze stickul. Tine ceva operatia, asa ca ai rabdare.

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Nici o problemă, ai două posibilităţi: Ori dezactivezi antivirusul până formatezi stick-ul, ori îl formatezi la altcineva în computer. Baftă.

| Danutza27 a răspuns:

Probabil calculatorul colcaie de virusi, te duci la un prieten care are un antivirus in mintile lui, il baga pe usb si il ia la scanat de il gasesc nebuniile apoi il formateaza.