| AlexTheBestOfTPU a întrebat:

acum care caracter de pe 4story e cel mai bun in duel?

Răspuns Câştigător
| MyhayTheArcher a răspuns:

Gabriel999,bleah,el a intrebat in duel nu la crescut. Dupa parerea mea de 4s gamer (4 ani) pot afirma ca fiecare clasa bata pe cealalta.Ex:Archer bate warrior. Warrior bate eevo.Evo bate archer.Mage bate priest(uneori si invers). Insa dupa parerea mea un asasin nocturn folosit f bine bate orice clasa asa:Invisibil+stun+blind+atac normal+otrava+stun+stun+2 atacuri care vrei u+invisibil again si se reia. Daca nu ma Insel ai cam 3 stunuri si 2 blinduri.Si niste buffs.

| PoisonedArrrow a răspuns (pentru MyhayTheArcher):

Ma in primul rand sunt 4 stunuri. si cum? Evo bate Archer? de unde ca mobu e slab si se baga ploaia in juru tau nu a lu oponentu` si monstru vine sa atace si il ia ploaia sil omoara dupa aia te faci clona( normal inainte de asta ii bagi stunuri si dai lunetist si alea care se dau din miscare) si tot asa ana se reincrca stralucrirea... iar warrioru are sanse mari mai ales ca are aruncarea toporului si daca eu prins-o e clar. Magu dupa mine e un caracter greu de imblanzit si preotu poate sal bate mai ales daca prinde el primul stunurile. Warrioru bate evo daca tot asa prinde aruncareaa topului. iar la somn ai dreptate somnu` e cel mai bun la 1vs1 dar nu prea te avantajeaza in doc sau zonele de cucerire. dupa mine archeru ramane unu dintre cele mai bune clase de 4story atat la crescut cat si la PvP... c somnu cresti f greu t ca el are in special skilluri de o tinta. Ce e avantajos e ca nu trebuie sa-ti faci armurile foarte plusate ca n-are nev mai ales ca e facut ca sa nu fie atins de inamic. As putea scrie carti intregi despre 4story da ajunge cat am scris. Cine mai vrea sfaturi add: octi00@yahoo.com. ( apropo am 3 ani de 4s da dupa mine stiu mai bine decat tine. Bafta!
Poison.

| PoisonedArrrow a răspuns (pentru MyhayTheArcher):

Ma in primul rand sunt 4 stunuri. si cum? Evo bate Archer? de unde ca mobu e slab si se baga ploaia in juru tau nu a lu oponentu` si monstru vine sa atace si il ia ploaia sil omoara dupa aia te faci clona( normal inainte de asta ii bagi stunuri si dai lunetist si alea care se dau din miscare) si tot asa ana se reincrca stralucrirea. iar warrioru are sanse mari mai ales ca are aruncarea toporului si daca eu prins-o e clar... Magu dupa mine e un caracter greu de imblanzit si preotu poate sal bate mai ales daca prinde el primul stunurile. Warrioru bate evo daca tot asa prinde aruncareaa topului. iar la somn ai dreptate somnu` e cel mai bun la 1vs1 dar nu prea te avantajeaza in doc sau zonele de cucerire... dupa mine archeru ramane unu dintre cele mai bune clase de 4story atat la crescut cat si la PvP. cu somnu cresti f greu t ca el are in special skilluri de o tinta. Ce e avantajos e ca nu trebuie sa-ti faci armurile foarte plusate ca n-are nev mai ales ca e facut ca sa nu fie atins de inamic. As putea scrie carti intregi despre 4story da ajunge cat am scris. Cine mai vrea sfaturi add: octi00@yahoo.com. ( apropo am 3 ani de 4s) Bafta!
Poison.

5 răspunsuri:
| DjCage a răspuns:

Ba nu tote sunt la fel de bune

| Gaara5846 a răspuns:

Umblatoru nocturn pentru ca da stun si dupa aia ataca ff rapid

| gabriel999 a răspuns:

Eu cred ca evocator