| elenukbombonik a întrebat:

Acum ceva timp jucam un joc de strategie asemanator cu Age Of Empires. Trebuia sa construiesti un regat si sa cuceresti altele. Era cu elfi, orci si creaturi mistice. In dreapta, in coltul de jos, tin minte ca arata o harta cu toate regatele care trebuie cucerite. Si iti alegeai ce fel de creaturi sa ai. De foc, de pamant etc. Nu era online. Stiti cum se numeste?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heroes (1-6, cred ca asta e)

| DzEk0 a răspuns:

Ceva de genu.

| elenukbombonik explică:

Nu e Age of Mythology.

| Ilogic221 a răspuns:

Age of mithology... poate asta e

| adrianro20 a răspuns:

Warcraft ii jocu l-am jucat si euwinking

| elenukbombonik explică (pentru adrianro20):

L-am incercat. Nu e Warcraft.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru elenukbombonik):

Ai incercat Warcraft 3 Reign of Chaos?
http://www.dlcompare.com/img/warcraft3-screenshot-2.jpg
de ce nu spui daca grafica era 3D sau 2D? pe ce PC ai jucat acest joc?