| Djsssbdkbdodb a întrebat:

Adresez intrebarea celor care s-au jucat Outlast 1. Are cumva foarte multe scene deocheate sau nepotrivite?

4 răspunsuri:
| SimoneGanu10 a răspuns:

Pai:
1. uitate ce pegi are( are pegi 18)
2.nu orice joc cu pegi 18 are multe scene deocheate dar crede-ma ca outlast 1 are
3. este extrem de sangeros
4. daca vrei un joc horror fara multa violenta eu iti recomand unul dintre jocurile seriei fnaf

| SimoneGanu10 a răspuns:

5. Depinde ce varsta ai

| XxT3rIbL3xX a răspuns:

Sunt unele scene : Te pune pe o masa si incearca sa-ti daie penisul happy una care iti taie degetele, si multe sperieturi, apropo este foarte mult sange-n joc si morti care daca treci pe langa ei o sa sara rolling on the floor

| notefree a răspuns:

Expansiunea whistleblower dupa parerea mea mi s-a parut mai ingrozitor sau deocheat
ALERTA DE SPOILER
Un exemplu ar fi ca personajul Eddie Gluskin te vaneaza prin aziliu ca sa te transforme in mireasa lui si sa aveti copii
Prin mireasa lui adica o sa iti taie penisul pe viu cu un circular de masa