| Sandulescu_Andrei_1999 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o chestie in CS : GO. Eu efectiv nu imi pot vedea rankul. In locul unde ar trebui sa fie rankul la inceput (stanga sus, sub nume), am toate chestiile alea de la vanguard. Se poate scapa de vanguard? Si daca nu, cum fac sa imi apara din nou rankul sub nume? Multumesc mult anticipat.

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

Daca nu ai 10 winuri in competitiv trebuie sa faci 10 winuri sa iti apara un rank anume pe care il meriti, sau daca ai fost inactiv o perioada rankul a fost ascuns din cauza asta. Castiga 1 meci pentru a aparea din nou. De vanguard coin ala nu scapi deci...