| Raull7 a întrebat:

Hey! Va rog frumos sa ma ajutati happy
Am pus un anunt pe Mercador.ro si in apare acolo jos la anunt nr de telefon:1 si as vrea sa stiu cum pot vedea acel numar, poate este cineva interesat de anunt sa sa imi explicati toate chestiile alea happy multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Voicu_Raluca_1984 a răspuns:

Buna,
Cifra din dreptul optiunii "Nr. de telefon" arata de cate ori a fost vizualizat numarul de telefon postat in acel anunt. Vizualizarea numarului de telefon nu inseamna ca acea persoana a apelat numarul pentru a te contacta sau ca a lasat numarul de telefon pentru a fi contactat de catre tine.
O zi buna!