| dodomodo a întrebat:

Buna all! Daca ati auzit cumva de jocul FlY FOR FUN vreau sa va intreb ceva despre elbig grin...cand vreau sa intru ii dau START si imi apare o imagine neagra... apoi pur si simplu disparestraight face. Ce sa fac cum sa intru in joc? Din cate am vazut pe videoclipuri este fain jocul.

1 răspuns:
| elNino212 a răspuns:

Jocul este frumos intr-adevar, te`ai uitat sa vezi daca calculatorul tau este capabil sa ruleze jocul? Din cate imi spui tu aici inteleg ca ai avea o problema cu placa ta video.