| RuLLeR4D a întrebat:

Cand intru in Gta 4 imi apare o imagine neagra, si apoi nu se mai intampla nimic. Tin sa mentionez ca jocul este cumparat, nu de pe net.

4 răspunsuri:
| alexrock16 a răspuns:

Asigurate ca CD-ul nu este zgariat, in primul rand. Daca nu e zgariat inseamna ca pur si simplu s-a stricat

| JeyZU a răspuns:

Nu ai calculatorul destul de bun pentru GTA IV daca se intampla asta ori nu l-ai instalat cum trebuie.

| Dmitru8 a răspuns:

MA de pe disc tiapi pus gtaIV si nu cumva tii pus si programa STEAM? CAre aceasta programa trebuie sa fie pe CD deci cind ai instalat GTAIV sa instalat si programa Steam? daca da contacteaza-ma la skipe:dumitru. darii8

| RuLLeR4D explică (pentru Dmitru8):

De pe disk este instalat.