| Ancien a întrebat:

Buna ALL :* Deci fiti atenti:
As vrea sa-mi spuneti programe de filmat la care nu trebuie sa platesti si la care nu scrie deasupra filmului www.******.com ca la fraps www.fraps.com sau la bandicam www.bandicam.com nu vreau din astea. Dalea la care nu scrie deasupra firma :) Astept raspunsuri :)
FUNDA cel mai bun program:x

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pentru desktop foloseste camtasia studio pentru gameplay fraps pro full
nu iti va mai aparea sus acel fraps.com la versiunea pro

| Ancien explică (pentru AlinKun):

Si linkul de downloadare pls?

| AlinKun a răspuns (pentru Ancien):

Http://www.techsmith.com/download/camtasia/default.asp
bagi mai si dai versiunea pentru windows de fraps nu pot sa iti las deoarece imi sterge TPU raspunsul ca e pe t0rent

| Ancien explică (pentru AlinKun):

Da-mil pe id meu: oana_kidha13

| ValyBoss2011 a răspuns:

Eu de obicei folosesc hypercam3 sau 2 ca sa filmez in calculator si sa ma filmez pe mine cu cybelink youcam