| Emma08 a întrebat:

Buna all :X. Care are sa imi dea un cont pe Metin2.Ro server gemini nu conteaza harta lvl peste 30 preferabil cu iteme cat de cat bune. Daca are cineva add la colourful_rainbow73. PS. dau fundita! :batting eyelashes

3 răspunsuri:
| xWhistle a răspuns:

Mama dupa ce ca vrei peste 30 mai vrei si iteme cat de cat bunelaughing Cine crezi ca iti va da contul' moca?laughing

| aSSul444 a răspuns (pentru xWhistle):

EI vries sami daily un content te rog?

| aSSul444 a răspuns:

Xwhistle imi dai un cont de lvl1, gol pe mt2ro nu conteaza serverul, ma poti ajuta dau funda dai add:carmenmargareta@yahoo.com