| LeCaras a întrebat:

Buna als am o problema legata cu minecraftul imi spune asa:"Could not create a Java virtual machine" ce pot sa fac am incercat si cu notepad langa minecraft sal deschid, am incercat sa iau o verisune mai veche la java,am reinstalat minecraftul,am reinstalat java, am luat o versiune mai noua.Ce pot sa fac? Pls Help

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Adauga barbustegan25 la mess sau pe skype barbu_stefan7 si o sa-ti explic tot ce trebuie sa faci... si poate vom juca minecraft amandoi xD