| iulian26 a întrebat:

Am o problema grava la minecraft 1.5.2, cand vreau sa intru in mc scrie : Could not create the Java Virtual Machine. am incercat sa pronesc cu java dar tot asta zice si am si reinstalat javaul am luat si alt minecraft si tot asa zice. nu stiu ce sa mai fac! Va rog ajutor, dau funda!winking

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Sistemul calculatorului nu e bun / Java are versiunea veche.
Ce e asa de greu fratilor!?

| MytzaMytz a răspuns:

Ce java ai? Daca ai unul vechi ar trebui sa iei versiunea noua si la mc sa iei Aplha Patch.winking

| Anonim9001 a răspuns:

Iata Java 32 Bit daca nu Ai ceva prb la system