| 6111992 a întrebat:

Buna am adaugat din greseala un prieten pe facebook pe care nu il cunosc stiti cumva cum pot sa dau anuleaza cererea nu stiu cum il chema pot vedea undeva toate cererile de prieteie trimise de mine sau ceva de genul va rog frumos repede este urgent cel mai rapid rasspuns funda.

Răspuns Câştigător
| florentinnicu a răspuns:

Da. langa mesaj e o rotitza si o sageata in jos si dai ''scoate din lista de prieteni''

1 răspuns:
| florentinnicu a răspuns:

Buna. incearca unde iti apare prieteni mesaj langa mesaj e o rotita ''optiuni'' dai click si dai la '' scoate din lista de prieteni.