| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg invitatiile trimise pe facebook? puppy dog eyes Am adaugat ca prieten, din greseala, o persoana pe care nu o suportangry...stiti cumva cum as putea sterge solicitarea de prietenie?big grin

Răspuns Câştigător
| ginamagheru a răspuns:

Pai las-o pana iti accepta cererea de prietenie si dupa ce o ai ca prieten mergi pe profilul ei si jos in stanga este,, scoate din lista de prieteni"...si gatahappy

1 răspuns:
| MilkChocolatte a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective si scrie mai jos in dreapta ceva gen 'anuleaza solicitarea de prietenie' :d