| Andreas757 a întrebat:

Buna am auzit ca la Assassin Creed IV va fi un alt Personaj in locu lui Desmond Miles este adevarat? sau va ram, ane Desmond

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Asa am auzit si eu, intr-un fel pare logic tinand cont de finalul de la ac3, sau poate face cineva vreo magie cu Apple of Eden si ii reda viata...

| Andreas757 explică (pentru Zangetsu):

Tu vrei sa ramana Desmond?

| Zangetsu a răspuns (pentru Andreas757):

Da, ca mi se pare aiurea sa joci 5 jocuri cu acelasi personaj si dupa aia sa aduci unul nou, la fel nu mi-a placut prince of persia cand in 2008 tu nu erai nici un print ci trebuia sa ajuti o printesa.