| Nedelcu_Maria_1994 a întrebat:

Am auzit ca la minecraft trebuie sa platesti daca vrei sa joci.Cat trebuie sa platesti cand si cat timp? Dar la minecraft Romania trebuie sa platesti?

Răspuns Câştigător
| HamsterPufos a răspuns:

Salut,pentru Minecraft Romania de pe site-ul lor nu trebuie sa platesti deloc si daca vrei Minecraft Oficial trebuie sa platesti odata si trebuie sa platesti suma de 20 euro (87 lei).

3 răspunsuri:
| jirosensei a răspuns:

Nu este adevarat poti sa-l joci free cit vrei

| Nedelcu_Maria_1994 explică (pentru jirosensei):

Am inteles ca tot trebuie sa platesc pentru un nume oficial.

| Nedelcu_Maria_1994 explică:

Am inteles ca tot trebuie sa platesc la minecraft free pentru un nume oficial